Показано з 1 по 19 із 19
Пігмент для перманентного макіяжу Sweet lips 1
Пігмент для перманентного макіяжу Sweet lips 10
Пігмент для перманентного макіяжу Sweet lips 13
Пігмент для перманентного макіяжу Sweet lips 16
Пігмент для перманентного макіяжу Sweet lips 17
Пігмент для перманентного макіяжу Sweet lips 2
Пігмент для перманентного макіяжу Sweet lips 3
Пігмент для перманентного макіяжу Sweet lips 4
Пігмент для перманентного макіяжу Sweet lips 5
Пігмент для перманентного макіяжу Sweet lips 6
Пігмент для перманентного макіяжу Sweet lips 7
Пігмент для перманентного макіяжу Sweet lips 8
Пігмент для перманентного макіяжу Sweet lips Corrector
Вартість пігментів для татуажу SWEET LIPS від 720.03 грн
Chic Brows, LEАDER by Yulianna Druzhinina, Lik, The Mineral, Orex, Sweet Brows, Perma Blend, Leader, Шоколад і інш.
1-3 дні, в залежності від міста та роботи Нової пошти
Так, відправляємо за передоплатою та накладеним платежем

Пігменти SWEET LIPS

Пігменти SWEET LIPS

Пігменти Sweet Lips для ПМ та татуажу були розроблені провідним тату-майстром з 15-річним стажем, автором майстер-класів та суддею міжнародного рівня Оленою Осінньою. Дана продукція стала результатом тривалих досліджень та дослідів, завдяки їм з'явилася стійка формула, яка з часом не знебарвлюється, а також дозволяє отримати прогнозований результат для будь-якої шкіри та кольоротипу. Купити пігмент Sweet Lips – це означає придбати велику лінійку якісних недорогих барвників, які відповідають високим стандартам безпеки. Дана продукція з'явилася на б'юті-ринку лише у 2017 році, проте сьогодні можна купити Sweet Lips пігменти і в Україні, і за її межами. До елегантної палітри для губ увійшло 15 пігментів з рекомендаціями автора щодо застосування з урахуванням кольоротипу моделі.

Переваги, які мають Sweet Lips пігменти

Вони економно витрачаються з допомогою своєї консистенції. Всі відтінки, які мають пігменти Sweet Lips для татуажу, неповторні, безпечні у використанні та дають відмінний естетичний результат. Всі пігменти Sweet Lips мають низку переваг:
  • стерильність;
  • гіпоалергенний нетоксичний склад;
  • економні витрати;
  • передбачуваність у роботі;
  • стабільний колір завдяки мінеральній основі.
Після загоєння на шарах епідермісу залишається понад 70% пігменту. Сходить татуаж поступово, змінюючи інтенсивність кольору. Майстри можуть Sweet Lips купити пігменти або окремо, або всю палітру відразу. Усі 15 відтінків – різні і не повторюються один з одним. Вартість одного флакона стартує із 570 грн.

Де можна купити пігменти Олени Осінньої Sweet Lips?

Якщо вам потрібна якісна, сертифікована та недорога продукція для ПМ макіяжу, звертайтесь до інтернет-магазину iPiccadilly. У нас можна замовити все необхідне для роботи у тату-салонах та косметологічних кабінетах. Ціна на пігменти Sweet Lips у нашому магазині цілком доступна, ніж у звичайних торгових точках. В цілому, пігменти описаного бренду доступніші, ніж аналоги європейських і американських виробників, при цьому анітрохи не поступаються їм за якістю. Їхня покупка - це відмінне рішення, яке дозволить одночасно заощадити гроші та отримати відмінний результат. У нас придбати будь-які товари для татуажу з доставкою по Україні. Ознайомитись більш детально з нашою продукцією можна на сайті iPiccadilly.

Чому вибирають тату магазин I Piccadilly?

Інтернет магазин I Piccadilly пропонує якісне обладнання татуажу та татуажу, яке сертифіковано відповідно до всіх стандартів. Оскільки нашим пріоритетом є якість, ми працюємо у тісній співпраці з перевіреними брендами та виробниками. Пропоновані нами пігменти SWEET LIPS ідеально підійдуть для ваших потреб та запропонують вашим клієнтам якісні послуги та природний вигляд. Наш тату магазин відрізняється явними перевагами:
  • Устаткування протестоване і схвалено професіоналами, що достатньо для гарантії якості та довговічності товарів, що продаються.
  • Наш великий асортимент для професійного тату, татуажу та мікроблейдингу дозволять вам створити результат, який виглядає найбільш природним.
  • Також ми пропонуємо до продажу все необхідне гігієнічне приладдя для проведення процедур у найсприятливіших для здоров'я умовах (латексні рукавички, захисні маски, анестетики і т. д.)
  • Швидка та зручна доставка по всій Україні.
  • Вигідні ціни – ми намагаємося відповідати не лише за якість, а й за приємні ціни на кожну позицію у каталозі.

Купити пігменти SWEET LIPS в Україні

Наша команда з обслуговування замовлень завжди готова проконсультувати вас щодо послуг або вибору продуктів, щоб відповісти на всі ваші запитання. Купивши пігменти SWEET LIPS, ви зможете замовити доставку по всій Україні, включаючи міста: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків, Чернігів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава та інші.

Купити пігменти для татуажу SWEET LIPS в Україні