Показано з 1 по 16 із 16
Пігмент для перманентного макіяжу Nude blush brows #1 5 мл
Пігмент для перманентного макіяжу Nude blush brows #2 5 мл
Пігмент для перманентного макіяжу Nude blush brows #4 5 мл
Пігмент для перманентного макіяжу Nude blush lips #3 5 мл
Пігмент для перманентного макіяжу Nude blush lips #5 5 мл
Пігмент для перманентного макіяжу Nude blush lips #8 5 мл
Пігмент для перманентного макіяжу Ultra Black 5 мл
Вартість пігментів для татуажу Nude Blush/Ultra Black від 737.87 грн
Chic Brows, LEАDER by Yulianna Druzhinina, Lik, The Mineral, Orex, Sweet lips, Perma Blend, Leader, Шоколад і тд.
1-3 дні, в залежності від міста та роботи Нової пошти
Так, відправляємо за передоплатою та накладеним платежем

Пігменти Nude Blush/Ultra Black

Пігменти Nude Blush та Ultra Black

Nude Blush – це суміш чудових пігментів, спеціально розроблених для роботи з чутливою шкірою обличчя. Їхній винахідник, Дмитрієва Надія, пішла на багато чого, щоб майстрам було представлено респектабельну палітру. Працювати з пігментами Nude Blush одне задоволення - їх покриваність та збереження кольору після загоєння зберігається до 70% кольору. Ви можете змішувати та комбінувати будь-які відтінки, щоб створити дивовижну кількість унікальних кольорів, які сподобаються найширшому колу ваших клієнтів. Перевагами пігментів Blush nude є їхня стійкість і покриваність. А також широка палітра кольорів. Blush nude – це високоякісні косметичні пігменти для татуажу чудового класу. Стабільний, рівномірний колір, без знебарвлення, залишається вірним, максимально стійким. Щоразу працюючи з ним ви отримуєте відмінний результат. Пігменти Надії Дмитрієвої мають безпечні біосумісні інгредієнти – харчовий та косметичний клас.
  • Без важких металів.
  • Без спирту.
  • Без фенолу.
  • Без парабенів.
  • Без формальдегіду.
Це найпростіші високоякісні склади на основі гліцерину. З пігментами nude blush змішування не потрібне. Яскраві та природні кольори для будь-якого типу шкіри. Пігменти не висихають швидко, мають тривалий термін зберігання та легко змішуються з іншими відтінками та квітами при необхідності. Всі продукти blush nude виробляються відповідно до найвищих стандартів якості. Вони мають сертифікати якості ЄС. Пігменти nude blush розливаються в герметичні стерильні флакони об'ємом 5 мл. Ви можете купити нюд ліпс пігмент на нашому сайті.

Чому вибирають тату магазин I Piccadilly?

Інтернет магазин I Piccadilly пропонує якісне обладнання татуажу та татуажу, яке сертифіковано відповідно до всіх стандартів. Оскільки нашим пріоритетом є якість, ми працюємо у тісній співпраці з перевіреними брендами та виробниками. Пропоновані нами пігменти Nude Blush/Ultra Black ідеально підійдуть для ваших потреб та запропонують вашим клієнтам якісні послуги та природний вигляд. Наш тату магазин відрізняється явними перевагами:
  • Устаткування протестоване і схвалено професіоналами, що достатньо для гарантії якості та довговічності товарів, що продаються.
  • Наш великий асортимент для професійного тату, татуажу та мікроблейдингу дозволять вам створити результат, який виглядає найбільш природним.
  • Також ми пропонуємо до продажу все необхідне гігієнічне приладдя для проведення процедур у найсприятливіших для здоров'я умовах (латексні рукавички, захисні маски, анестетики і т. д.)
  • Швидка та зручна доставка по всій Україні.
  • Вигідні ціни – ми намагаємося відповідати не лише за якість, а й за приємні ціни на кожну позицію у каталозі.

Купити пігменти Nude Blush/Ultra Black в Україні

Наша команда з обслуговування замовлень завжди готова проконсультувати вас щодо послуг або вибору продуктів, щоб відповісти на всі ваші запитання. Купивши пігменти Nude Blush/Ultra Black, ви зможете замовити доставку по всій Україні, включаючи міста: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків, Чернігів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава та інші.

Купити пігменти для татуажу Nude Blush та Ultra Black в Україні