Показано з 1 по 8 із 8
Силіконовий планшет для вій
Нефритовий камінь для клею
Планшет для клею (скляний)
Лешбокс для вій

2000000025896

Немає в наявності

У нашому магазині представлена оригінальна якісна продукція від провідних світових брендів: зручні інструменти, сучасне обладнання, витратні матеріали, які допоможуть у роботі як майстрам-початківцям, так і досвідченим професіоналам.
Все необхідне для перманентного макіяжу та тату, картриджі для татуажу, засоби для знеболювання та догляду та інше.
Доставка по Україні здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта, також є самовивіз із Дніпра.
1-3 дні, в залежності від міста та роботи Нової пошти
Так, відправляємо за передоплатою та накладеним платежем

Планшети для вій та клею

Планшети для вій та клею  

Планшети для вій та клею - це інструменти, які у процесі нарощування вій. Вони служать для зручного та акуратного нанесення клею на штучні вії перед їх приклеюванням до натуральних вій.

Планшети для вій зазвичай є невеликими пластиковими або силіконовими підкладками з приклеєними на них рядами штучних вій. Ці планшети дозволяють легко відокремити окремі вії та тримати їх у порядку під час процесу нарощування.

Головна особливість планшета з лункою для клею - наявність спеціальної виїмки або лунки на поверхні, призначеної для нанесення клею. Що дозволяє майстру зручно тримати клей поруч зі стрічкою з віями і точніше і рівномірно наносити його на основу штучних вій.

  • Планшет для клею забезпечує зручне розташування стрічки з віями під час роботи, дозволяючи майстру легко відокремлювати окремі вії та наносити клей на них. Це допомагає досягти більш точного та рівномірного нанесення клею.
  • Лунка на планшеті для вій дозволяє майстру контролювати кількість клею, що наноситься на вії. Це допомагає уникнути склеювання вій разом і утворення неприємних грудок клею.
  • Використання планшета для вій та клею допомагає підтримувати чистоту та порядок під час процедури нарощування вій. Вії залишаються акуратно розміщеними на планшеті, що спрощує роботу майстра та запобігає їх сплутуванню.

Планшети для вій та клей є важливими інструментами для професійних майстрів нарощування вій, які допомагають їм більш точно та ефективно виконувати процедуру нарощування. Вони дозволяють досягти більш стійкого та природного результату, зберігаючи вії у потрібній формі та впорядкованості.

Чому вибирають тату магазин I Piccadilly?

Інтернет магазин I Piccadilly пропонує якісне обладнання татуажу та татуажу, яке сертифіковано відповідно до всіх стандартів. Оскільки нашим пріоритетом є якість, ми працюємо у тісній співпраці з перевіреними брендами та виробниками. Пропоновані нами планшети для вій та клею ідеально підійдуть для ваших потреб та запропонують вашим клієнтам якісні послуги та природний вигляд. Наш тату магазин відрізняється явними перевагами:
  • Устаткування протестоване і схвалено професіоналами, що достатньо для гарантії якості та довговічності товарів, що продаються.
  • Наш великий асортимент для професійного тату, татуажу та мікроблейдингу дозволять вам створити результат, який виглядає найбільш природним.
  • Також ми пропонуємо до продажу все необхідне гігієнічне приладдя для проведення процедур у найсприятливіших для здоров'я умовах (латексні рукавички, захисні маски, анестетики і т. д.)
  • Швидка та зручна доставка по всій Україні.
  • Вигідні ціни – ми намагаємося відповідати не лише за якість, а й за приємні ціни на кожну позицію у каталозі.

Купити планшети для вій та клею в Україні.

Наша команда з обслуговування замовлень завжди готова проконсультувати вас щодо послуг або вибору продуктів, щоб відповісти на всі ваші запитання. Купивши планшети для вій та клею, ви зможете замовити доставку по всій Україні, включаючи міста: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків, Чернігів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава та інші.