Показано з 1 по 32 із 44
Бездротова машинка  Mast Siya WQP-019 Black
Бездротова машинка Mast Siya WQP-019 Pink
Бездротова машинка Mast Siya WQP-019 Purple
Бездротова машинка Mast Tour Y22 WQP-007 Blue-purple
Бездротова машинка Mast Tour Y22 WQP-007 Purple

2000000029504

7332.00 грн 6% 6927.63 грн

Бездротова машинка Mast Tour Y22 WQP-007 Red-pink

2000000029498

7332.00 грн 6% 6927.63 грн

Бездротова машинка  IPICCADILLY TP006 BLACK
Бездротова машинка  IPICCADILLY TP006 PINK
Бездротова машинка  IPICCADILLY TP006 RED
Бездротова машинка Mast Lancer WQP 015-6 RED
Бездротова машинка для перманентного макіяжу Mast Siya WQP-019 Blue
Бездротова машинка для перманентного макіяжу Mast Tour Y22 WQP-007 Black
Машинка для перманентного макіяжу MAST (бездротова) Archer WQP 010-2
Машинка для перманентного макіяжу MAST (бездротова) Archer WQP 010-8
Машинка для перманентного макіяжу MAST WQP 005
Ambition XNET- FLUX MAX  (black-gold (Бездротова машинка для татуажу та тату)) +RCA

Бездротові машинки

Бездротові машинки для татуажу

Бездротові машинки для татуажу - це переносні татуювальні пристрої, які працюють без підключення до електричної мережі. Вони працюють на акумуляторах, що дозволяє майстрам перманентного макіяжу більшу мобільність і зручність під час роботи.kupiti-bezdrotovi-mashinki-dlya-tatuazhu

Татуаж - це процедура нанесення малюнка на шкіру за допомогою введення фарби або пігменту в найповерхневіші шари шкіри. Класично татуаж виконується з використанням електричних тату-машинок, які підключаються до електричної розетки. Однак бездротові машинки з'явилися на ринку, щоб дати тату-мастерам можливість робити татуаж у зручних для них умовах і знизити обмеження, пов'язані з проводами. Також Вас може зацікавити: дюзи, голки для татуажу та пігменти.

Переваги бездротових машинок для татуажу включають:

  • Мобільність: майстер може вільно рухатися під час процедури без обмежень, пов'язаних з довжиною проводу.
  • Зручність: Бездротова машинка для татуажу легша, що дозволяє довше працювати без зайвого напруження.
  • Забезпечення безпеки: Відсутність проводів може допомогти уникнути зайвих небезпек під час процедури.

Важливо відзначити, що як і будь-який інший татуювальний інструмент, бездротові машинки для перманентного макіяжу повинні використовуватися з великою обережністю та дотриманням санітарних стандартів для забезпечення безпеки як тату майстра, так і клієнта.

Купити бездротові машинки для татуажу

Бездротові машинки для перманентного макіяжу дарують вам свободу та зручність. Забудьте про непривабливі проводи та насолоджуйтесь безперешкодною роботою з великою мобільністю. Завдяки передовим технологіям наші машинки ручки для татуажу забезпечують миттєвий зв'язок із джерелом живлення, дозволяючи вам творити в будь-яких умовах. Інноваційні бездротові з'єднання гарантують стабільність та точність рухів. Кожен ваш дотик та лінія будуть контрольовані з неймовірною деталізацією, дозволяючи створити унікальний татуаж, що зачарують кожного. Батарея з великою ємністю забезпечить вам тривалий час роботи, дозволяючи зосередитись на вашій роботі без зайвих перерв. Перейдіть на бездротові  машинки для татуажу сьогодні і відкрийте для себе новий рівень свободи та комфорту у вашій роботі. Замовте бездротові тату машинки зараз та станьте справжнім майстром своєї галузі. Завоюйте світ тату за допомогою передових та прогресивних інструментів, які вам потрібні.

Наша команда з обслуговування замовлень завжди готова проконсультувати вас щодо послуг або вибору продуктів з перманентного макіяжу, щоб відповісти на всі ваші запитання. Купивши машинкв для татуажу Маст ви зможете замовити доставку по всій Україні, включаючи міста: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків, Чернігів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава та інші.

Машинка для татуажу, відео:

Купити машинку для татуажу в Україні