Показано з 1 по 32 із 331
АКРИЛОВИЙ БОКС

2000000014609

273.00 грн

Акриловий бокс-шафа 4 відділення
Аромалампа зволожувач повітря
БАНДАЖНИЙ БИНТ ЧОРНИЙ 50 мм*4,5 м
БАР'ЄРНИЙ ЗАХИСТ CLIP CORD SLEEVES
Бар'єрний захист PM Mone (рожевий)
БАР'ЄРНИЙ ЗАХИСТ НА ТАТУ-МАШИНУ

2000000012841

214.50 грн 43% 122.07 грн

Бинт бандажний "BMW" (50 мм х 4,5 м)
Бокс для ватних паличок

2000000014555

117.00 грн 19% 94.38 грн

Браші дерев'яні

2000000018379

23.40 грн

Віск із перламутром в асортименте (1кг)
Ватні палички білі 200 штук
Ватні палички тіффані 200 штук

Аксесуари

Матеріали для тату тажу

У нашому інтернет-магазині ви знайдете матеріали, аксесуари та інструменти для татуювання різних стилів. Процедури косметичного характеру набудуть нового рівня з використанням якісних матеріалів. Ми раді представити велику лінійку передового обладнання не лише для тату, а й для перманентного макіяжу за найбільш конкурентоспроможною вартістю в Україні. В наявності також інструменти для мікроблендингу. Матеріали для тату та татуажу піддаються суворому контролю якості, тому ви можете бути абсолютно впевнені, що у безпеці всієї продукції. Більш того, у нас ви знайдете всі необхідні високоякісні аксесуари для татуажу та татуажу, щоб створити привабливий образ кожному вашому клієнту.

Чому вибирають тату магазин I Piccadilly?

akssesuari-dlya-tatuІнтернет магазин I Piccadilly пропонує якісне обладнання татуажу та татуажу, яке сертифіковано відповідно до всіх стандартів. Оскільки нашим пріоритетом є якість, ми працюємо у тісній співпраці з перевіреними брендами та виробниками. Пропоновані нами аксесуари для тату і татуажу ідеально підійдуть для ваших потреб та запропонують вашим клієнтам якісні послуги та природний вигляд. Наш тату магазин відрізняється явними перевагами:
  • Устаткування протестоване і схвалено професіоналами, що достатньо для гарантії якості та довговічності товарів, що продаються.
  • Наш великий асортимент для професійного тату, татуажу та мікроблейдингу дозволять вам створити результат, який виглядає найбільш природним.
  • Також ми пропонуємо до продажу все необхідне гігієнічне приладдя для проведення процедур у найсприятливіших для здоров'я умовах (латексні рукавички, захисні маски, анестетики і т. д.)
  • Швидка та зручна доставка по всій Україні.
  • Вигідні ціни – ми намагаємося відповідати не лише за якість, а й за приємні ціни на кожну позицію у каталозі.

Купити аксесуари для тату і татуажу 2024

Наша команда з обслуговування замовлень завжди готова проконсультувати вас щодо послуг або вибору продуктів, щоб відповісти на всі ваші запитання. Купивши аксесуари для тату і татуажу, ви зможете замовити доставку по всій Україні, включаючи міста: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків, Чернігів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава та інші.

Купити аксесуари для тату і татуажу в Україні.