Показано з 1 по 9 із 9
Пігмент для татуажу Black chic
Пігмент для татуажу Chic brows 1
Пігмент для татуажу Chic brows 2
Пігмент для татуажу Chic brows 3
Пігмент для татуажу Chic brows 4
Пігмент для татуажу Chic brows 5
Пігмент для татуажу Chic brows 6
Пігмент для татуажу Black Chic 10ml
Пігмент для татуажу Chic brows Corrector

2000000027036

Немає в наявності

Вартість пігментів для татуажу Chic Brows від 720.03 грн
LEАDER by Yulianna Druzhinina, Lik, The Mineral, Orex, Sweet lips, Perma Blend, Leader, Шоколад і тд.
1-3 дні, в залежності від міста та роботи Нової пошти
Так, відправляємо за передоплатою та накладеним платежем

Пігменти Chic Brows

Пігменти для перманентного макіяжу Chic Brows

Майстри перманентного макіяжу повинні мати у своєму арсеналі високоякісні витратні матеріали, зокрема пігменти. Вибір таких матеріалів має бути заснований на різновидах шкіри обличчя, тому є широкий спектр пігментів для татуажу з урахуванням цього показника. Одними з найкращих у цій категорії вважаються пігменти Chic Brows, які представлені у різних відтінках та ідеально адаптовані під ніжну шкіру обличчя. Крім того, вони:
  • нетоксичні;
  • стерильні;
  • гіпоалергенні;
  • не містять важких металів;
  • витрачаються оптимально ощадливо.
Кожен продукт представлений на сайті ipiccadilly.com відповідає сучасним стандартам безпеки. У тому числі й фарби Chic Brows пройшли відповідну сертифікацію та відповідають усім вимогам, викладеним у Європейських регламентах. Використання пігментів Chic Brows дозволяє досягти оптимального результату: татуаж брів вийде насиченим, чітким, акуратним та соковитим. За допомогою таких фарб можна досягти ідеального коригування форми брів, оптичного потовщення волосків та відновлення «пробілів». Крім того, правильно підібраний пігмент підкреслить виразність погляду жінки, виділивши натуральний колір брів.

Переваги пігментів Chic Brows у створенні ідеального татуажу

Чіткість та виразність брів – мрія кожної жінки. Завдяки високому професіоналізму тату-майстра вдається зробити татуаж, який стане альтернативою щоденному макіяжу та підкреслить природну красу будь-якої жінки. Але для цього важливо використовувати високоякісні витратні матеріали, підібрані під певний колір зовнішності. Пігменти для татуажу Chic Brows представлені в ексклюзивній елегантній палітрі. Вони здатні надати бровам форму, ідеально підібрану до овалу обличчя, усунути асиметрію брів та забезпечити тривалий ефект (2-4 роки) після процедури з подальшою корекцією. Ви можете купити пігмент для татуажу Chic Brows за доступною ціною в інтернет-магазині ipiccadilly.com, вибравши потрібну продукцію та замовивши доставку в будь-яке місто України. Ми завжди стежимо за тим, щоб пігменти для татуажу були сертифіковані та відповідали необхідним стандартам якості. Застосовуючи професійні барвники майстер татуажу зможе виконати роботу якісно, ​​з урахуванням індивідуальних показників (форма брів, тип обличчя, вік клієнтки, тон шкіри). Пігменти Chic Brows економічні у роботі, гарантують стабільний колір після загоєння, легко фіксуються у шкірі.

Купити пігменти для татуажу Chic Brows в Україні