Про компанію

  • Історія інтернет-магазину IPiccadilly почалася в далекому 2013 році. 30-го липня було здійснено перше постачання у виробника Goochie. З кожним роком розвиток зростав як у роздрібному, так і в оптовому напрямку. А разом з цим зростала кількість партнерів, клієнтів і, звичайно ж, друзів!
  • З 2017 року IPiccadilly – офіційний представник “Eternal Ink” та “Intenze Product USA”. Одна з наших цілей – підтримка та надання всіх матеріалів тату майстрам та майстрам перманентного макіяжу. Ви можете бути впевнені у справжності та оригінальності продукції. Домогтися цього вийшло лише завдяки злагодженій та працьовитій команді, яка живе своєю справою. Це не просто «рід діяльності», адже пошук постачальників, інформації про товар відбувається навіть у вільний час.
  • 09.09.2020 народжується власна торгова марка PM-MONE. Натхненні творчістю великого живописця та засновника імпресіонізму Клода Моне, ми вклали всі сили для втілення продукції та обладнання для майстрів тату та перманентного макіяжу. Ми цінуємо зворотний зв’язок з нашими клієнтами і саме вона дала поштовх для випуску деяких товарів, настільки популярних у повсякденній роботі.
Наша місія

Ми працюємо з майстрами та для майстрів перманентного макіяжу та тату, інших творчих людей. Підбираючи та покращуючи асортимент, IPiccadilly дає можливість розвиватися, задавати нові стандарти культури! Наше завдання – забезпечити задоволення клієнта від кожної покупки, кожної взаємодії з інтернет-магазином.

Давайте дружити!

Як з нами зв’язатися

Контактна інформація:

+38(096) 648 69 85

+38(063) 531 10 93

+38(095) 220 11 14