Показано з 1 по 4 із 4
ЦИРКУЛЬ «ЛЕОНАРДО» МЕТАЛЕВИЙ
ШТАНГЕНЦИРКУЛЬ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ БРІВ
ЦИРКУЛЬ ДЛЯ ПОБУДОВИ БРІВ

2000000014272

Немає в наявності

Циркулі для татуажу

Циркулі для татуажу

За виконання перманентного макіяжу симетрія має значення. Спеціальний циркуль для брів допоможе розрахувати точну відстань та виключить будь-які помилки. Такий пристрій мало схожий на звичний вимірювальний прилад і дає набагато більші можливості. Для розрахунків використовується принцип золотого перерізу, що дозволить досягти ідеальної симетрії. Сьогодні циркуль для брів купити досить просто, і цей прилад широко використовується в косметології та пластичній хірургії. Такий аксесуар стане у нагоді навіть досвідченому майстру і гарантує бездоганну точність лінії брів. Також Вас може зацікавити: голки для тату, картриджі для татуажу, блоки живлення або маніпули для мікроблейдингу.

Штангель циркуль для брів: особливості "Леонардо"

shtangencirkul-dlya-brovejКласичні вимірювальні прилади не завжди підходять для мікроблейдингу, і потрібно придбати спеціальний інструмент. Циркуль для побудови брів Леонардо має W-подібне виконання, що дозволить досягти точного співвідношення розмірів при виконанні розмітки. Такий інструмент тільки здалеку здається складним, і навчиться працювати з цим аксесуаром не складе труднощів. Сьогодні циркуль Леонардо для брів став основним інструментом виконання професійного татуажу. Використання цього аксесуара дозволить відкласти симетричну відстань та визначити точку початку брів. При виконанні перманентного макіяжу помилка на кілька міліметрів може зіпсувати обличчя. Щоб виключити такі прорахунки, потрібно циркуль Леонардо для брів, купити який можна за невисокою ціною. З цим аксесуаром робота матера стане точнішою, а помилки будуть виключені. Такий прилад допоможе розрахувати не лише симетрію, а й відстань між бровами, а також їхню довжину та ширину. Переваги використання цього інструмента можна оцінити за такими критеріями:
  • розрахунок довжини, ширини та товщини брів;
  • точне визначення відступів та лінії симетрії;
  • побудова ескізу з позначкою початку та закінчення зростання волосся;
  • підходить не лише для брів, а й для визначення лінії губ.

Купити циркуль для брів

При моделюванні брів або їх корекції застосовують і прості вимірювальні прилади. Такий інструмент буде особливо корисним при використанні технік мікроблейдингу та татуажу. Штангенциркуль для брів допоможе точно виміряти відстань, причому такі розрахунки будуть зрозумілі навіть майстрам-початківцям. Не менш зручні в роботі і спеціальні лінійки, які допоможуть обчислити промальовування кожної волосинки. Такий інструмент точно повторює вигини обличчя і дозволить виконати корекцію або задати абсолютно нову форму брів. Сьогодні штангенциркуль для брів купити не складе труднощів. Такий інструмент, як і циркуль Леонардо, завжди є у продажу. Після виконання корекції брів рекомендується використовувати загоювальні гелі, за допомогою яких шкіра швидко відновиться від мікротравм. Досягти виняткової точності в татуажі досить просто, і циркуль для брів дозволить швидко вирішити такі завдання. Такий інструмент повинен мати кожен майстер з макіяжу, що дозволить виключити прорахунки у роботі.