Показано з 1 по 5 із 5

Контейнери

Виконання санітарних норм особливо важливе для тату-салону. Невеликий контейнер для дезінфекції інструментів допоможе унеможливити ризик зараження і покаже турботу про здоров'я клієнта. Така ємність дозволить зібрати для стерилізації небезпечні предмети, що допоможе правильно використати робочий простір. Відповідно до санітарних вимог, ємність для дезінфекції інструментів обов'язкова в будь-якому тату-салоні, і таких норм не варто нехтувати. Це обладнання не займе багато місця та виключить випадковий ризик зараження.

Контейнери для дезінфекції

Відкриті ємності для санітарної обробки інструментів найчастіше виготовляються із металу. Таке виконання гарантує догляд за будь-якими аксесуарами для тату. Сьогодні не важко купити контейнер для дезінфекції манікюрних інструментів за мінімальною ціною. Подібна ємність стане в нагоді майстрам по тату, перманентному макіяжу та іншим напрямкам косметології. Металевий контейнер для дезінфекції медичних інструментів має високу міцність і довго виконуватиме всі свої функції. Стерилізація інструменту обов'язкова всім майстрів по тату. Від виконання таких робіт залежить здоров'я клієнта та репутація закладу. Щоб виключити ризик поширення інфекцій, слід придбати контейнер для дезінфекції медичних інструментів, вартість якого невелика. Ця ємність може застосовуватися для кварцювання, хімічної чи термічної стерилізації. Після таких процедур інструмент можна використовувати повторно без ризику здоров'ю клієнта. Застосування контейнерів дає такі переваги:
  • зручність збирання, зберігання та стерилізації інструменту;
  • грамотний розподіл робочого простору;
  • виконання норм санітарної безпеки;
  • Простота дезінфекції інструменту.

Інвентар для стерилізації інструменту

Стежити за чистотою у тату-салоні необхідно з особливою увагою. Для збору небезпечних предметів призначені контейнери для голок, а багаторазовий інструмент складається в окрему ємність. Такий порядок дозволить правильно організувати роботу та виключити занесення інфекції. Місткість контейнера для дезінфекції інструментів буде кращим захистом від випадкових помилок і допоможе зробити процес нанесення татуювання повністю безпечним. У цьому випадку кожен інструмент перебуватиме на своєму місці, що виключить будь-які помилки. Порушення вимог гігієни загрожує здоров'ю клієнта та майстра. Захворювання, що передаються через кров, є надзвичайно небезпечними, і важливо не допустити зараження. Простий контейнер для дезінфекції інструментів допоможе підготуватися до роботи, що унеможливить передачу вірусних та інфекційних захворювань через мікротравми на шкірі. При виконанні татуювань буде необхідний і бар'єрний захист, який зовсім нескладно реалізувати. Для тату безпека має ключове значення, і виконання санітарних норм стане запорукою успіху.