Показано з 1 по 5 із 5
HOLLYWOOD #70 - УНІВЕРСАЛЬНИЙ БЛОНД 6мл
HOLLYWOOD #72 - ХОЛОДНИЙ БРЮНЕТ 6мл
HOLLYWOOD #73 - ЖОВТИЙ КОРЕКТОР 6мл
HOLLYWOOD #74 - ОРАНЖЕВИЙ КОРЕКТОР 6мл

2000000038247

Немає в наявності

Пігменти "HOLLYWOOD" The Mineral

Пігменти "HOLLYWOOD" The Mineral

Пігменти "HOLLYWOOD" The Mineral - це лінія продуктів, призначена для професійного перманентного макіяжу.  Вони виготовлені з чистих мінералів на гліцериновій основі, що робить їх ідеальними для використання на чутливій шкірі. Переваги пігментів "HOLLYWOOD" The Mineral:

  • Перші гібриди від бренда «The MINERAL» - дають шикарний піксель, продуманий баланс кольорів, дуже проста колористика.
  • В палітрі три універсальних відтінка та два робочих корректора. Пігменти не потребують плотного та глібокого закрасу. Дуже легко залітають в шкіру. З часом світліють.
  • Всі відтінки пігментів “HOLLYWOOD” МОЖНА мішати між собою, також рекомендовано працювати в чистому вигляді.
  • Мінеральний склад: безпечні для чутливої шкіри, мінімізують ризик алергічних реакцій.
  • Стійкість: тривалий результат після процедури.

Чому вибирають тату магазин I Piccadilly?

Інтернет магазин I Piccadilly пропонує якісне обладнання татуажу та татуажу, яке сертифіковано відповідно до всіх стандартів. Оскільки нашим пріоритетом є якість, ми працюємо у тісній співпраці з перевіреними брендами та виробниками. Пропоновані нами пігменти "HOLLYWOOD" The Mineral ідеально підійдуть для ваших потреб та запропонують вашим клієнтам якісні послуги та природний вигляд. Наш тату магазин відрізняється явними перевагами:
  • Устаткування протестоване і схвалено професіоналами, що достатньо для гарантії якості та довговічності товарів, що продаються.
  • Наш великий асортимент для професійного тату, татуажу та мікроблейдингу дозволять вам створити результат, який виглядає найбільш природним.
  • Також ми пропонуємо до продажу все необхідне гігієнічне приладдя для проведення процедур у найсприятливіших для здоров'я умовах (латексні рукавички, захисні маски, анестетики і т. д.)
  • Швидка та зручна доставка по всій Україні.
  • Вигідні ціни – ми намагаємося відповідати не лише за якість, а й за приємні ціни на кожну позицію у каталозі.

Купити пігменти "HOLLYWOOD" The Mineral  в Україні

Наша команда з обслуговування замовлень завжди готова проконсультувати вас щодо послуг або вибору продуктів, щоб відповісти на всі ваші запитання. Купивши пігменти "HOLLYWOOD" The Mineral , ви зможете замовити доставку по всій Україні, включаючи міста: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків, Чернігів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава та інші.

Купити пігменти для татуажу "HOLLYWOOD" The Mineral в Україні