Код: 2000000023229

ЗНЕБОЛЮЮЧИЙ КРЕМ «B-CAINE»

515.19 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

B-CAINE – анестезуючий засіб у вигляді крем-гелю. Застосовується в тату і татуаж перед процедурою для зниження больового порога клієнта. B-CAINE вважається потужним анестетиком, що використовується для первинного знеболювання. Засіб поєднує в собі швидку дію (всього 10-15 хвилин!) та високу якість. Тривалість дії гелю від 40 до 90 хв.

B-CAINE – крем для знеболювання. Він працює, блокуючи нервові сигнали у шкірі. Незначні подразнення шкіри та безліч інших незначних тілесних ушкоджень можна полегшити за допомогою місцевого застосування первинного знеболювального крему b caine. Іноді деякі приємні процедури спричиняють біль. Отже, такі знеболювальні креми застосовуються для усунення або зменшення дискомфорту протягом всієї процедури.

Переваги крем-гелю Б-Каїн:

  • B - CAINE є найбільш економічним варіантом.
  • Первинні знеболювальні креми є найбільш потужними.
  • B-CAIN відрізняється не тільки тим, що він сильний, але й тим, що він гіпоалергенний через унікальний склад активних хімічних речовин, який включає 6,5% лідокаїну та 5% прилокаїну. li>
  • А ще він дуже добре вбирається і не вимагатиме аплікації.
Через всього 10-12 хвилин після застосування крему Б-КАЇН дія препарату стає більш виразною і помітною навіть для найчутливіших. клієнтів. У більшості випадків знеболюючий ефект крему тримається від 40 хвилин до півтори години. Цей препарат оцінять косметологи та майстри перманентного макіяжу, які працюють із найчутливішими ділянками шкіри клієнтів. Ще одним важливим міркуванням є ціна. B-CAINE не дорожче, ніж аналоги, що пропонуються в упаковці по 50 мл. А якщо брати 500 мл для великих студій чи косметологів, то виходить дуже вигідна та хороша пропозиція.

Додаткова інформація:

Склад: лідокаїн 6.5%, прилокаїн 5% Об'єм: 50 г Спосіб застосування:
  • очистити та знежирити шкіру;
  • промокнути серветкою або спонжем до сухості ;
  • нанести крем тонким шаром, накрити плівкою;
  • витримати 10-15 хвилин в залежності від зони;
  • стерти залишки засобу та приступити до процедури;

ЗНЕБОЛЮЮЧИЙ КРЕМ «B-CAINE», 2000000023229, Аплікаційне знеболення