ZOLA Очищувач для пензлів EXPRESS BRUSH CLEANSER 250 мл
Код: 2000000029771

ZOLA Очищувач для пензлів EXPRESS BRUSH CLEANSER 250 мл

198.12 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

ЗОЛА Експрес-очищувач пензлів - професійний засіб, який забезпечує ефективне очищення та дезінфекцію кистей. Його універсальна формула підходить для будь-якого типу ворсу, забезпечуючи ретельне видалення різних текстур та залишків водостійких формул без пошкодження волокон та скорочення терміну служби кистей. Перевагою цього засобу є те, що для його використання не потрібно змивати водою.

Щоб використовувати його правильно, нанесіть невелику кількість очищувача на пензель і ретельно очистіть ворс за допомогою ватного диска або паперового рушника.

Термін придатності засобу складає 24 місяці. Склад включає такі компоненти: Ізопропіловий спирт, Денатурований спирт, Вода, Циклопентасилоксан, Ароматизатор, Бензалконій хлорид, Ліналіловий ацетат, Полівініловий спирт.

Зазначається, що цей засіб не рекомендовано використовувати особам, які мають гіперчутливість до будь-яких компонентів складу.

ЗОЛА Очищувач для пензлів EXPRESS BRUSH CLEANSER - обов'язковий аксесуар для будь-якої дівчини. Важливо не тільки обирати якісні пензлі, але й регулярно дбати про їхню чистоту. Гігієна має велике значення в макіяжі. Після кожного використання пензля рекомендується очищати його спеціальним розчином, і засіб ZOLA Експрес-очищувач пензлів саме для цього ідеально підходить.