Показано з 1 по 5 із 5
ТРАНСФЕРНИЙ ГЕЛЬ «TRANSFEROK»

2000000016184

від 219.96 грн

ТРАНСФЕРНИЙ ПАПІР ATSUI ДЛЯ ПЕРЕНОСУ ЕСКІЗУ
ТРАНСФЕРНИЙ ПАПІР Thermal copier (машинний перевод) АМЕРИКА Spirit™ Classic
ТРАНСФЕРНИЙ ПАПІР ДЛЯ ПЕРЕНОСУ ЕСКІЗУ SPIRIT

Трансферний папір/гель для переводу

Процес нанесення тату з кожним роком стає дедалі досконалішим. Для таких робіт зовсім не обов'язково мати художні таланти і фотографічну пам'ять. Трансферний папір для тату допоможе точно перенести малюнок на шкіру клієнта, зберігаючи найменші деталі. Така технологія використовується багатьма майстрами та дозволяє моделювати будь-які зображення. Сьогодні папір для татуювань замінив складні операції з перенесення вибраного малюнка на шкіру та гарантує точне промальовування найменших деталей. Також Вас може зацікавити: голки для тату, картриджі для татуажу, блоки живлення або маніпули для мікроблейдингу.

Папір для перекладу зображення

Отримання ескізу для тату можливе декількома способами. У таких роботах неприпустимі помилки та слід приділяти увагу кожній деталі. Папір для ескізів татуювання допоможе уникнути неточностей при переносі, а для її використання не існує обмежень. Трансферні листи випускаються як для ручного, так і для машинного перекладу. Якісний папір для тату, купити який можна недорого, замінить безліч операцій зі створення ескізу. При такому способі перенесення зображення будь-які спотворення неможливі, а зображення буде відповідати всім побажанням клієнта. При ручному перенесенні зображення майстер обводить оригінальну картинку, яка через папір проявляється на шкірі. Для роботи з апаратною технологією перенесення потрібно термопринтер, на якому роздруковується потрібне зображення. Сьогодні для моделювання ескізів широко використовується трансферний папір для тату, купити такий матеріал буде правильним рішенням. Цей спосіб перенесення підійде навіть для майстра-початківця і допоможе не допустити помилок при роботі з пігментом. Трансферний папір має величезні переваги перед аналогічними технологіями, які можна відзначити такими показниками:
  • висока точність перенесення зображення;
  • зручність створення простих та складних ескізів;
  • гарне промальовування найнепомітніших деталей;
  • отримання чіткого відбитка за будь-якого способу перекладу.

Трансферний папір для створення ескізу

Процес перекладу малюнка вимагає підготовки шкіри, інакше прояв зображення буде утрудненим. Перед такими роботами, рекомендується скористатися спеціальними рідинами та дезінфікуючими розчинами. У цьому випадку папір для перекладу тату створить точну картинку на тілі, за якою та набивається татуювання. Такий спосіб дозволяє отримати якісне зображення, яке не зітреться при випадковому дотику. Основа майбутнього малюнка, що створюється, може коригуватися в процесі нанесення тату з урахуванням особливостей будови шкіри. Папір для татуювань, купити який можна в будь-якій кількості, допоможе у створенні художніх малюнків на тілі. Не менше уваги варто звернути і на фарби для тату, за допомогою яких можна відобразити будь-які кольори та відтінки. Трансферний папір для тату буде необхідний для кожного майстра, який бажає досконало опанувати своє ремесло. Такі витратні матеріали мають невисоку вартість, що дозволить їх купити у кількості, достатній для безперебійної роботи тату-салону.