Показано з 1 по 7 із 7
ТРАНСФЕРНИЙ ГЕЛЬ «TRANSFEROK»

2000000016184

від 219.96 грн

Копіювальна дошка для перенесення ескізу А3
Копіювальна дошка для перенесення ескізу А4
ТРАНСФЕРНИЙ ПАПІР ATSUI ДЛЯ ПЕРЕНОСУ ЕСКІЗУ
ТРАНСФЕРНИЙ ПАПІР ДЛЯ ПЕРЕНОСУ ЕСКІЗУ SPIRIT

Перенесення малюнка

Все для перенесення малюнку від I Piccadilly

Інтернет магазин I Piccadilly пропонує якісне обладнання татуажу та татуажу, яке сертифіковано відповідно до всіх стандартів. Оскільки нашим пріоритетом є якість, ми працюємо у тісній співпраці з перевіреними брендами та виробниками. perenos-risunkaПропоновані нами світлові планшети та папір для перенесення малюнка ідеально підійдуть для майстрів татуажу та татуажу в Дніпрі, Києві та всій Україні. Наш тату магазин відрізняється явними перевагами:
  • Устаткування протестоване і схвалено професіоналами, що достатньо для гарантії якості та довговічності товарів, що продаються.
  • Наш великий асортимент для професійного тату, татуажу та мікроблейдингу дозволять вам створити результат, який виглядає найбільш природним.
  • Також ми пропонуємо до продажу все необхідне гігієнічне приладдя для проведення процедур у найсприятливіших для здоров'я умовах (латексні рукавички, захисні маски, анестетики тощо).
  • Швидка та зручна доставка по всій Україні.
  • Вигідні ціни – ми намагаємося відповідати не лише за якість, а й за приємні ціни на кожну позицію у каталозі.

 Також Вас можуть зацікавити: тримачі для татунаконечникифарби для тату або тату машинки.

Купити все для перенесення малюнка в Україні

Наша команда з обслуговування замовлень завжди готова проконсультувати вас щодо послуг або вибору продуктів, щоб відповісти на всі ваші запитання. Купивши речі для перенесення малюнка, ви зможете замовити доставку по всій Україні, включаючи міста: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків, Чернігів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава та інші.