Планшет для клею (скляний)
Код: 2000000025605

Планшет для клею (скляний)

78.00 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

Планшет для клею - це інструмент, який є незамінним для майстрів з нарощування вій. Він має багато переваг, що полегшують процес роботи майстра і забезпечують якісний результат.

Переваги для використання майстрами з нарощування вій:

  • Не поглинає препарати: Планшет має поверхню, яка не вбирає клей і інші препарати, що дозволяє тривалий час використовувати каплю клею в робочому стані, не втрачаючи його в'язкості.

  • Сповільнення випаровування препаратів: Планшет має необхідну температуру, яка допомагає сповільнити процес випаровування клею та інших препаратів. Це робить робоче середовище більш комфортним для майстра та забезпечує тривалий час для виконання процедури нарощування вій.

  • Легке очищення: Планшет можна легко очистити від застиглого клею за допомогою рідини для видалення клею або використовувати спеціальні фольговані наліпки. Це забезпечує швидку і ефективну підготовку планшету до наступного використання.

  • Зручність використання: Планшет має зручну форму, на яку можна нанести краплю клею для нарощування окремих вій або пучків