Код: 2000000033815

ОКО Пінцет скошений для брів "Easy Touch"

365.04 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

OKO Easy Touch - це професійний пінцет для тих, хто цінує ніжність у роботі. Забудьте про напруження в руці - цей пінцет, мов пухнастий пушок, допоможе вам швидше і якісніше створювати шедеври зі своїми брівками.

Пінцет Easy Touch має невеликі розміри і його край менший, ніж у пінцета ОКО 01, що дозволяє здійснювати більш детальну корекцію брів.

Цей пінцет має дуже м'який і плавний тиск, а також ідеально лежить у руці. Завдяки ручному заточенню та скошеним полірованим краям під кутом 45 градусів, він чудово захоплює і видаляє навіть найкоротші і тонкі волоски, не пошкоджуючи їх.

Пінцет виготовлений з високоякісної зносостійкої сталі і має ідеально поліровану поверхню, що робить його стійким до щоденної дезінфекції та стерилізації різних видів. Цей інструмент заточується вручну і, за умови правильного використання, прослужить майстру протягом довгого часу.

Пінцет можна також обробляти сухожаром для забезпечення його чистоти та гігієни.