Код: 2000000034850

Гель вторинний "Feel Better Now" 30 г.

Немає в наявності

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

Вторинна анестезія Feel Better Now Topical (гель 30 мл) - це інноваційний засіб, без якого на сьогоднішній день не повинна обходитися робота жодного майстра, що поважає себе тату. Засіб користується великим попитом у зв'язку з невеликою вартістю, ефективністю та швидкістю дії, економічною витратою, універсальністю та практичністю.


Цей різновид гелю від відомого виробника займає одну з лідируючих позицій на ринку. Анестезією користуються як справжні профі, так і новачки в області нанесення тату. Цей препарат дозволить суттєво зменшити больові відчуття, що зробить процес максимально комфортним як для самого клієнта, так і для фахівця.


Також варто згадати, що засіб є абсолютно безпечним. У його складі відсутні якісь шкідливі речовини. Якість первинної анестезії відповідає всім європейським стандартам та вимогам, що підтверджується сертифікатами. Анестетик Feel Better Now Topical у вигляді гелю допоможе зменшити крововтрату, виключити виникнення набряклості шкіри. Основною діючою речовиною цього гелю-анестетика є лідокаїн.


Склад: 5% Lidocaine, 2% Tetracaine, 0.02% Epinephrine

Гель вторинний Feel Better Now 30 г.