Elan Набір для ламінування ламі вій (пластик)
Код: 2000000028965

Elan Набір для ламінування ламі вій (пластик)

Немає в наявності

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

Набір для ламінування вій Elan - інноваційне рішення, яке допомагає створити ефект природно об'ємних і доглянутих вій.

Склад 1 призначений для виконання першого етапу у експерт-системі ламінування ELAN Lash Curl Up. Він відкриває лусочки волосків кортексу та сприяє проникненню активних компонентів всередину кортексу, дбайливо змінюючи його структуру. Працює виключно з другим кроком цієї процедури.

Склад 2 ідеально взаємодіє з першим кроком у Експерт системі ELAN Lash Curl Up. Правильне використання обох кроків у даній процедурі дозволить отримати максимально якісний результат.

Склад 3 Для ламінування вій "Lash Plax».

AminoPLEХ: захист волосків вій зсередини.

У склад концентрату входить патентований комплекс на основі 8 амінокислот (серин, гліцин, глутамінова кислота, аланін, лізин, аргінін, треонін, пролін) у поєднанні з бетаїном і сіллю пірролідонкарбонової кислоти. Це високоефективний зволожуючий компонент на основі інгредієнтів природного зволожувального фактора (NMF). Завдяки тому, що амінокислоти мають невелику молекулярну масу і високу здатність до проникнення та утримання вологи зсередини, комплекс сприяє активному відновленню внутрішньої структури волосків вій, надаючи їм еластичність і гнучкість.

KeraРLEX: зовнішній захист волосків вій.

Комплекс на основі білка, кератину і пантенолу забезпечує обгортання кожної вії, робить волоски більш щільними, гладкими, слухняними та блискучими, а також сприяє збереженню форми завивки вій після процедури ламінування.

Результат: концентрат забезпечує віям ідеальний догляд, візуально подовжує їх і робить більш густими