Код: 2000000032580

Багаторазові патчі Pink

187.98 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

Багаторазові силіконові патчі Pink - ваш незамінний помічник у процесі нарощування вій. Їх правильна анатомічна форма забезпечує ідеальне фіксування нижніх вій. Головне перевага полягає в тому, що вони надзвичайно комфортні для клієнта, ніжно та зручно прилягають до шкіри. Ці патчі призначені для багаторазового використання, що робить їх економічними і практичними як для майстрів, так і для клієнтів.

Як користуватися: Очистіть і знежирте шкіру навколо очей, промийте водою і добре висушіть. Ніжно закріпіть подушечки, щоб ізолювати нижні вії, і розпочніть процедуру нарощування вій. Після використання промийте патчі водою, дезінфікуйте і просушіть силіконові подушечки.

Завдяки багаторазовим силіконовим патчам Pink ви зможете насолоджуватись перевагами під час процедури нарощування вій, забезпечуючи комфорт і якість для своїх клієнтів.