Знежирювач Permanent Lash&Brow
Код: 2000000030180

Знежирювач Permanent Lash&Brow

Немає в наявності

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

Косметична процедура фарбування брів фарбою або хною вимагає обов'язкового попереднього знежирення шкіри брів для досягнення максимальної ефективності.

Косметичний засіб "Знежирювач для брів Permanent lash&brow" дбайливо та м'яко видаляє забруднення та жир з поверхні шкіри, не пошкоджуючи її.

Використовуючи знежирювач для брів Permanent lash&brow, ви легко зможете зняти надлишки шкірного жиру, що забезпечує тривалий ефект після фарбування.

Цей засіб призначений для очищення волосків і шкіри від різних видів забруднень, таких як косметичні засоби, пил, виділення шкірного жиру, що гарантує рівномірний і стійкий результат при фарбуванні хною.

Спосіб застосування: Нанесіть невелику кількість засобу на ватний диск і ретельно протріть область, яку плануєте фарбувати.

Об'єм: 200 мл.