Код: 2000000037219

Тонувальний BB крем з SPF 20 30мл Marie Fresh

690.08 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

Призначення:

Серія спеціального догляду. Легкий крем, що тонує ВВ, із захистом від ультрафіолетового випромінювання. Безпечні мінеральні фільтри нового покоління захищають від 95% ультрафіолетового випромінювання типу А, В, штучного синього світла від гаджетів. Розроблене на основі легких емолент з кокосу та олії ідеально підходить для всіх типів шкіри, особливо для жирної та проблемної, адже не провокує закупорку пір. Поєднання гіалуронової кислоти, комплексу церамідів, фітостеролів та природних полісахаридів інтенсивно доглядає шкіру протягом дня – зволожує, живить та відновлює захисний бар'єр шкіри.

Спосіб застосування: Після попереднього очищення та догляду нанести невелику кількість ВР крему на обличчя. Легкими рухами, що поплескують, за допомогою подушечок пальців або спонжа рівномірно розподілити засіб. За потреби зафіксувати ВР крем пудрою. Підходить під макіяж.

Активні інгредієнти:

Титан діоксид, Цинк оксид, Комплекс церамідів та фітостеролів, Нарингенін, Комплекс емолент з кокосу, Оливковий сквалан, Біодоступна сірка, Цинк РСА, Трегалоза, Пуллулан.

Об'єм: 30 мл