Стартовий набір для тату з бездротовою машинкою Thunderlord
Код: 2000000038032

Стартовий набір для тату з бездротовою машинкою Thunderlord

Немає в наявності

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

Стартовий набір для тату-мастерів початківців з бездротовою тату-машинкою має усе, що потрібно для вашого початку, та ще трошки більше:

  • Весь інструментарій в одному місці: Забудьте про витрату часу на пошуки необхідних матеріалів. Наш стартовий набір – це ваш універсальний паспорт до світу тату, де все вже готово для початку вашого творчого шляху: бездротова машинка, картриджі, бар’єрний захист,бандажний бинт, трансферний папір та засіб для перенесення ескізу, тренувальний килим, капси та підставка для них, ручка для доповнення ескізу.
  • Бездротова свобода та ефективність: Саме цей набір з бездротовою тату-машинкою дозволяє вільно та ефективно творити, без залежності від розеток, дротів, додаткових блоків живлення.
  • Відчуття впевненості: ви можете бути впевнені, що кожен елемент з набору знадобиться вам в роботі, тільки необхідне – нічого зайвого.

Висока якість матеріалів та зручний дизайн кожного компонента зроблять ваш робочий процес максимально комфортним, що особливо важливо на старті кар’єри.


Стартовий набір для тату з бездротовою машинкою Thunderlord