Стартовий набір для перманентного макіяжу з бездротовим аппаратом
Код: 2000000038025

Стартовий набір для перманентного макіяжу з бездротовим аппаратом

Немає в наявності

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

Ласкаво просимо в світ перманентного макіяжу, де кожен момент перетворюється на мистецтво краси. Наш стартовий набір з бездротовим апаратом для перманентного макіяжу - це ваш надійний компаньйон на початку захоплюючого подорожі у цьому захоплюючому світі.

Ми розуміємо, як важливо мати все необхідне для успішного старту. Отже, наш набір включає в себе не лише бездротовий апарат, а й повний набір витратних матеріалів:

Бездротову машинку IPiccadilly, картриджі, консилер для ескізу, нитка для розмітки, пензлик, браші дерев’яні та пластикові, дезинфектор АХД, бар’єрний захист, бутилочка для робочих розчинів, вазелін, первинне та вторинне знеболення, силіконові ковпачки, мильний концентрат, підставка для ковпачків, плівка, серветки для захисту поверхонь, тренувальний килим.

Придбавши наш стартовий набір, ви отримаєте не лише інструменти, а й дбайливу турботу про ваші мрії та амбіції. Дозвольте собі розкрити свій талант та стати справжнім майстром краси!