Пігмент для перманентного макіяжу Lik MINERAL 05 Blonde
Код: 2000000036007

Пігмент для перманентного макіяжу Lik MINERAL 05 Blonde

677.43 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

Мінеральні пігменти для перманентного макіяжу брів LIK - це інноваційний продукт, створений для професіоналів перманентного макіяжу. Вони виготовлені з високоякісних компонентів і гарантують стійкість та насичений колір. Пігменти LIK дозволяють точно нанести пігмент на шкіру, створюючи природний і виразний вигляд брів. Завдяки своїй унікальній формулі і якості, мінеральні пігменти для перманентного макіяжу брів LIK стануть надійним помічником у вашій роботі.

05 Blonde

Світлий пігмент на основі жовтого. Пшеничний блонд. Самостійний колір, для досягнення максимально світлого та натурального відтінку. Використовується в міксах для освітлення всіх темніших пігментів з палітри.

При змішуванні BLOND з іншими відтінками (1,2,3,4), можна досягти будь-якого тону з регульованою глибиною кольору! Насиченість: світлий Температура: теплий Типаж: золотисто русяві, пшеничні блондинки, блондинки з мідним відливом волосся, з ластовинням і без.

Об'єм 8 мл