Код: 2000000038193

ОКО Воскоплав mini чорний

Немає в наявності

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

Воскоплав OKO Mini Wax Heater - це справжня мобільність та компактність у роботі. Воскоплав ОКО портативний і займає мінімум робочого простору, що дозволяє позбутися габаритних приладів, оптимізувати робочий простір та зробити свою роботу ще зручнішою та швидшою!

Воскоплав OKO по-справжньому мініатюрний - об'єм чаші воскоплаву складає всього 8 г, а 3 змінні силіконові чаші в комплекті дозволять працювати з восками різних типів та текстури. Маленький обсяг воску гріється значно швидше, лише за 5-6 хвилин віск повністю готовий до роботи.

Воскоплав мобільний і завдяки універсальному порту Type-C може працювати від звичайного зарядного блоку для телефону, повербанка або ноутбука.

Воскоплав оснащений автоматичним контролем температури на рівні 115°C (±10°C). Він завжди триматиме стабільну температуру без перегріву.

Корпус воскоплаву виконаний з текстурованого полікарбонату, стійкого до високих температур, механічних пошкоджень та подряпин.

Чаші для воскоплаву виконані з еластичного жаростійкого силікону і легко очищаються від воску - досить почекати, поки віск повністю охолоне і його можна легко дістати з силіконової чаші.