Код: 2000000037882

ОКО Пінцет Blue Magic Premium

469.95 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

OKO Blue Magic Limited Edition - це професійний пінцет з унікальним дизайном і зносостійким напиленням. Забудьте про напругу в руці під час роботи - пінцет має м'яке та плавне змикання і допомагає зробити ідеальну корекцію швидше та якісніше.

Пінцет схожий на класичний скошений пінцет OKO Easy Touch, має зручну форму та мініатюрні кромки, що допоможе коректувати брів більш докладною.

Пінцет має дуже м'який плавний тиск і ідеально лежить в руці. Завдяки ручному заточенню і скошеним заполірованим кромкам 45 градусів пінцет добре захоплює і видаляє навіть найкоротші і тонкі волоски, не обламуючи їх.

Пінцет OKO Blue Magic виконаний з нержавіючої сталі преміальної якості, має ідеальне полірування поверхні та напилення, стійке до фізичного зносу, щоденної дезінфекції та стерилізації різних видів.

Інструмент заточується вручну і за умови правильного використання довго прослужить майстру.


Пінцет можна обробляти в сухожарі.