Код: 2000000036793

Мус для тіла "Rituals" Mehr 150 мл.

Немає в наявності

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

Мус для тіла Ritual of Mehr чарівним способом перетворюється на ніжний поживний олійний крем для оптимального зволоження. 


Розкішна формула трансформується, коли ви втираєте її в шкіру, швидко вбираючись, щоб уникнути утворення важких липких відкладень.

Ідеально підходить для людей, схильних до сухої шкіри, позаяк формула, що глибоко зволожує, сприяє збереженню ніжності на дотик.

Мус для тіла, наповнений насиченими відновлювальними оліями, наповнений ароматом солодкого апельсина та кедра, що пестить почуття і створює заспокійливу атмосферу.


Як користуватися

Добре струсити перед використанням. Використовуйте у вертикальному положенні. Нанесіть невелику ложку повітряно-легкого мусу на долоню. Втирайте в шкіру масажними рухами та спостерігайте, як мус перетворюється на ніжну поживну олію для оптимального зволоження.

Олія, отримана з величного кедра, заспокоює тіло та розум. Ця чиста ароматна ефірна олія кедра має стимулювальний деревний аромат.

Пікантний, пряний, свіжий, але солодкий аромат солодкого апельсина підіймає ваш настрій і підвищує рівень енергії.

Мус для тіла Rituals Mehr 150 мл.