МАШИНКА ДЛЯ ПЕРМАНЕНТНОГО МАКІЯЖУ EQUALISER MIKRONTM PMU
Код:

МАШИНКА ДЛЯ ПЕРМАНЕНТНОГО МАКІЯЖУ EQUALISER MIKRONTM PMU

Немає в наявності

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

Апарат для перманентного макіяжу Mikron PMU – це найновіша розробка від бренду Equalizer. Основний напрямок Equalizer - це машини татуювання. Але вони пішли далі і створили ідеальний апарат з покращеним двигуном, який використовується в MIKRON та MIKRON TURBO. Використовуючи готовий двигун та його корпус, творці машини MIKRON PMU змогли зосередитися на розробці кращого зчеплення. Це призвело до створення унікальної машини, яка має надтонку рукоятку діаметром всього 16 мм. Незважаючи на малий діаметр, вона сумісна з більшістю стандартних картриджів, доступних на ринку, таких як KWADRON, KWADRON PMU OPTIMA, INOX PRIME, Cheyenne і т.д.

Ширина рукоятки – не єдиний плюс. Вага машинки складає 86 грам, а довжина – всього 10.5 см! Завдяки покращеному двигуну, в моделі Mikron PMU виробник досяг продовження терміну його служби. Технічні характеристики:

  • Максимально тонка ручка - всього 16 мм!
  • Двигун: 4,5 Вт FAULHABER;
  • Хід: 2,8 мм;
  • Роз'єм: RCA захований у корпусі під кутом 35°, алюмінієва ручка з подовженням 0-4 мм
  • Вага: 86 грам!
  • Рекомендована напруга: 6-7,5 В , максимум 9 В
Ручка адаптована для роботи з більшістю картриджів, доступних на ринку, таких як KWADRON, KWADRON PMU OPTIMA, INOX PRIME, Cheyenne і т.д.