Картриджі Mast Ocean 0801RL 0.25 мм
Код: 2000000037752

Картриджі Mast Ocean 0801RL 0.25 мм

39.00 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

Представляємо вам перші в світі картриджі для перманентного макіяжу Mast Ocean з кольоровим градієнтом - новинку, яка перевертає уявлення про індустрію PMU.

Зануртеся у безмежні води морських глибин з нашими різнобарвними градієнтами, створеними спеціально для майстрів перманентного макіяжу. Інноваційне застосування технології багатобарвного упорскування перетворює кожен картридж Mast Ocean у справжнє шедевр мистецтва.

Випробуйте конусоподібну форму нового покоління картриджа - вона тонша, довша і більш точна, що забезпечує неймовірну точність фарбування. Це вдосконалення, натхненне ідеями провідних майстрів з усього світу, робить спостереження за вашою роботою легшим та підвищує точність позиціонування.

Однак наша інновація виходить далеко за межі зовнішнього вигляду. Ми покладаємо особливий наголос на покращену плавність нанесення чорнила, збільшену довговічність голки та підвищену стабільність роботи. Розширте свої можливості художнього самовираження за допомогою інструментів, які відповідають всім вашим творчим потребам.

В центрі нашого підходу до індустрії PMU лежить принцип: "Знаходьте красу, створюйте красу, діліться красою, станьте красою".

З картриджами для перманентного макіяжу Mast Ocean ваші творчі можливості необмежені.