Код: 2000000036564

Капсули для волосся Ellips "Hair treatment"

Немає в наявності

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

Капсули для волосся Ellips Hair Vitamin Hair Treatment глибоко живлять та відновлюють ламке, сухе і пошкоджене волосся. Захищають від дії високих температур та втрати вологи, утворюючи на поверхні кожної волосини захисну плівку. Полегшують розчісування, роблять волосся гладеньким, блискучим та слухняним. Попереджають появу посічених кінчиків, це дозволяє рідше їх підрізати та відростити бажану довжину волосся.


Активні компонети капсул:


Натуральні олії жожоба та аргани – захищають від агресивного впливу зовнішнього середовища, зберігають вологу в середині волосся. Сухе і ламке волосся набуває природної м’якості і еластичності, стає більш «живим» і шовковистим.

Комплекс вітамінів А, С, Е ефективно захищає волосся від негативного впливу факторів навколишнього середовища, живить та зволожує по всій довжині.

Провітамін B5 робить волосся шовковистим, забезпечує глибоке зволоження, полегшує розчісування, надає блиск і гладкість.

Капсули для волосся Ellips Hair Vitamin Hair Treatment мають легку текстуру та приємний аромат, що тримається на волоссі протягом дня. Рекомендуємо для догляду за сухим, пошкодженим, пористим волоссям.


Особливості застосування:

Відріжте кінчик капсули і розподіліть її вміст у долонях. Нанесіть засіб на вимите, просушене рушником волосся. Сушіть і укладайте звичним способом. Не змивати! Не наносити на шкіру голови!


Кількість — 8 желатинових капсул по 1 мл.