ХНА для брів ZOLA HENNA 05 BROWN 5 г
Код: 2000000027210

ХНА для брів ZOLA HENNA 05 BROWN 5 г

Немає в наявності

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

ZOLA Brow Henna позиціонується виробником як інноваційний засіб, призначений для фарбування брів. Серед переваг даного продукту необхідно відзначити:

 1. наявність корисних компонентів у складі, які доглядають волоски;
 2. комфортне та просте використання;
 3. зручна текстура;
 4. широкі можливості для підбору та створення відповідного відтінку;
 5. передбачуваний результат після фарбування;
 6. стійкість отриманого результату;
 7. адаптація під особливості будь-якої шкіри
Підготовка брів:
 1. Очистити та знежирити зону брів та волоски за допомогою знежирювача або піни, що очищає. Засоби для очищення не повинні містити олій!
 2. За наявності невеликого лущення в зоні брів рекомендується виконати скрабування за допомогою скрабу Зола (він пом'якшить та заспокоїть шкіру), а потім скористатися знежирювачем. Якщо ж лущення виражене сильно, то від фарбування хною слід відмовитись. Щодо консистенції, то майстер вибирає її самостійно залежно від техніки фарбування та цілей. Консистенція отриманої суміші прямо впливає на результат фарбування. Для отримання оптимального за насиченістю відтінку рекомендується надати консистенцію соєвого соусу. хну на брови за допомогою пензлика.
 3. Щоб досягти максимальної насиченості кольору, хну рекомендується наносити двома шарами (другий після висихання першого). Для світлішого відтінку на початку брів другий шар хни не слід дотягувати до волосків у цій зоні.
 4. Витримати хну на бровах до повного висихання. Потім змочити ватний диск водою, розмочити висохлий склад і акуратно зчистити залишки.
 5. Прояв кольору на шкірі відбувається через кілька хвилин після зняття хни (відтінок набуває остаточного вигляду). Протягом найближчих 24 годин колір ще трохи темніє. На бровах він зберігається до 6 тижнів, а на шкірі - до 14 днів. .
 6. Дана хна не призначена для фарбування вій.
 7. У процедурі фарбування необхідно використовувати тільки свіжоприготовлену суміш хни з водою.
 8. Перед фарбуванням рекомендований алерготест (оптимальна зона - внутрішня частина ліктьового згину).
 9. Робота з хною вимагає застосування одноразових засобів (рукавичок, маски).
 10. Стійкість фарбування знаходиться в прямій залежності від індивідуальних особливостей шкірного покриву та волосків. Стійкість темних відтінків вища за світлі.
 11. Зберігати хну необхідно в темному місці і щільно закривши кришкою флакон.