Elan Захистний крем з олією аргани "SKIN SECURITY" 15 мл.
Код: 2000000034324

Elan Захистний крем з олією аргани "SKIN SECURITY" 15 мл.

Немає в наявності

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД ₴3000,00 РЕМОНТ АППАРАТІВ 14-ДЕННИЙ ПЕРІОД ПОВЕРНЕННЯ
Опис товару

Захисний крем з маслом аргани «SKIN SECURITY» є багатофункціональним засобом, який стане у нагоді як бровістам і ламімейкерам, так і підійде для якісного домашнього догляду за віями та бровами.


«SKIN SECURITY» розроблений спеціально для захисту волосків та шкіри зони брів під час beauty-процедур фарбування та ламінування, а також для захисту повік під час фарбування вій. Крім того, доглядовий засіб повертає волоскам блиск, живить суху шкіру, сприяє усуненню подразнень та захищає брови від різних факторів навколишнього середовища.

Захисний крем з маслом аргани «SKIN SECURITY» є засобом, що володіє декількома позитивними властивостями завдяки активним компонентам, що входять до його складу:


  • арганова олія на 80% складається з ненасичених жирних кислот, які захищають волоски від окисних процесів та забезпечують основні захисні функції;
  • шоттенол та α-Спінастерол стимулюють регенерацію клітин;
  • тригліцериди відновлюють ліпідний обмін;
  • рицинова олія запобігає сухості шкіри і захищає її від негативного впливу УФ-променів.

Elan Захистний крем з олією аргани SKIN SECURITY 15 мл.